>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

Save The Date ile Tarihi Ölümsüzleştirin !

Save The Date

ile tarihi ölümsüzleştirmeniz hiç zor değil..

Düğün temasında meydana gelen gelişmelerin her geçen gün artmaya başlaması ile birlikte artık ülkemizdeki çiftler yabancı örnekleri görerek bunları uygulamaya dikkat ediyorlar. Son dönemlerde çiftlerin sıklıkla kullandığı detaylardan bir tanesi ise Save The Date. Tarihi sakla olarak da çevrilen bu deyim ile birlikte çiftler düğün günlerini ölümsüzleştirmenin en keyifli yollarından bir tanesini bulmuş oluyor. İlk başlarda çok bilinmeyen Save The Date uygulaması, kısa süreler içerisinde tahmin edilenden çok daha fazla kişi tarafından tercih edilmeye başladı. Bunun sonucu olarak da artık pek çok farklı fotoğrafçının hizmet listesi içerisinde yer almayı da başardı. Böylece çiftler klasik tarzdaki davetiyelerin yerine Save The Date kullanmaya başlıyor.

Yurtdışından sonra artık ülkemizde de uygulanan Save The Date uygulamasının en temel amacı, misafirlere düğün tarihini duyurmak olacaktır. Dolayısıyla kişilerin bu tarz bir çekimi yaptırmadan önce mutlaka düğün tarihlerini belirlemiş olmaları gerekmektedir. Eğer ki düğünün yapılacağı yer belliyse, aynı şekilde bu davetiyelerin üzerinde düğün yeri de belirtilebilecektir. Birçok kişi yapılacak olan Save The Date fotoğraf çekimi için mümkün olan en klasik yerleri seçiyor. Bu yerler görüntü olarak güzel bir arka planı oluşturmaya yardımcı olsa da çoğu zaman çift için fazla anlamı olmayan yerler olacağından arzu edilen etkiyi bir türlü yakalatamayacaktır. Bunun olmasını engellemek için çok daha eğlenceli ya da kişilerin beğeneceği mekanlar arasından seçimlerin yapılması gerekiyor.

Mekan seçimi yapıldıktan sonra ikinci sıra

Save The Date

için kıyafet seçimine geliyor. Fotoğraf çekiminde mümkün olduğu kadar sade kıyafetlerin seçilmesi gerekiyor. Siyah, pembe, beyaz gibi renklerin kullanılacağı fotoğraflar istenilen bir mekanda ya da birlikte yapılırken sevilen bir iş esnasında çekilecek ve baskıya hazırlanacaktır. Fotoğraflarını çok daha keyifli ve eğlenceli bir hale getirmek isteyen kişiler ise bu iş için hazırlanmış farklı aksesuarları kullanabileceklerdir. Üzerine düğün tarihi ve yeri olan bu konsept ağırlıklı olarak klasik davetiye şeklinde basılsa da arzu edildiği gibi insanlara iletilebilecektir. Böylece çiftler istedikleri tarzdaki fotoğraf çekimlerinden oluşan Save The Date’leri ile mutlu günlerini insanlara bildirecektir.