>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

Profesyonel Düğün Fotoğrafçılığı

Profesyonel Düğün Fotoğrafçılığı

Düğün fotoğraflarındaki en büyük sorunların başında, hiç şüphesiz ki klasik tarzda çekilen fotoğraflar geliyor. Profesyonel düğün fotoğrafçılığı yapmayan kişiler duygulardan yoksun bir şekilde çekilecek olan bu fotoğraflar ne yazık ki çiftlere istenilenleri veremiyor. Bunu engellemek isteyen çiftlerin yapmaları gereken iş ise profesyonel düğün fotoğrafçılığı konusunda yeterli oranda bilgi ve tecrübeye sahip olan kişiler ile çalışmak. Bu kişiler düğün ile alakalı her türlü bilgiye sahiptir ve böylece ortaya tahmin edilenden çok daha güzel ve farklı fotoğraflar çıkmış olacaktır. Profesyonel düğün fotoğrafçılığı için fotoğrafçı olmak isteyen kişilerin öncelikli olarak dikkat etmeleri gereken şeylerin başında, ekipman gelmektedir. Fotoğrafçının en az 2 tane ekipmanı olması, oluşabilecek sorunların da önüne geçmiş olacaktır.

Sahip olunacak 2 ekipman sayesinde en çok kullanılacak iki lens, gövdelerinde takılı bir şekilde hazır bekleyecektir. Bu tarz profesyonel düğün fotoğrafçılığında en önemli olan şeylerin başında hız gelir. Fotoğrafçının en ince detayları görmeleri için mümkün olduğu kadar hızlı olmaları gerekmektedir. Böylece düğün içerisinde sürekli bir şekilde lens değiştirerek vakit kaybı yaşamanın da önüne geçilmiş olacaktır. Eğer tek başına zorlanılıyorsa, düğüne gidilirken kişinin yanında yardımcı olması, işlerin kolaylaşmasına da yardımcı olacaktır. İster düğün salonu ister açık alanda olsun fark etmez, düğünün yapılacağı mekanın önceden incelenmesi, fotoğrafçının çok daha iyi bir şekilde çalışmasına da imkan tanıyacaktır. Bir gün önceden yapılacak incelemeler sonrasında ışığın günün hangi saati hangi açıdan geleceği, hangi tarz lensin çekimlerde kullanılabileceği gibi konular hakkında bilgi sahibi olunacaktır.

Düğünün odak noktası tabi ki gelin ve damattır. Bu günün oldukça gergin olacağı herkesin bileceği bir şeydir. Bundan dolayı da düğün fotoğrafçılığı yapacak olan kişilerin öncelikli olarak birkaç gün öncesinden çift ile bir araya gelmesi gerekmektedir. Yapılacak olan görüşmelerde fotoğrafçı ve çift arasında oluşacak olan bağ, düğün gününün mümkün olduğu kadar sorunsuz geçmesine yardımcı olacaktır. Aksi bir durumda düğün günü çift sürekli gergin olacak ve bu durum da verdikleri pozlara yansıyacak. Çiftler daha sonrasında çekilen fotoğraflara baktıkları zaman mutlulukları yerine yaşamış oldukları sıkıntıları hatırlamış olacaklardır.