>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

= ( 0 )

Evliliğe Söz Vermek

Zamanı geldiğinde evlenmek için müstakbel damat ve ailesi ile müstakbel gelin ve ailesi bir araya gelerek hem tanışırlar hem de müstakbel çiftimizin sözünü yaparlar. Genelde aile arasında yapılan bu “evliliğe söz verme” işlemi de evlilik yolunda atılan evlilik teklifi sonrasında gerçekleştirilen en önemli adımlardan biridir.

Söz yüzüğü, söz çiçeği ve söz çikolatası bu günün en önemli enstrümanları olarak önem kazanmaktadır. Damat adayı tarafından alınan söz yüzüğü (gelin adayının zevkine göre olması önem taşımaktadır) gelin adayına, söz çiçeği müstakbel kayınvalideye verilir. Söz Çikolatası da salonda masa ya da sehpanın üzerine konulur. Kız istendikten sonra da söz çikolatası açılarak damat ve ailesine ikram edilir ve hep birlikte yenilir.

Gelin adayları bu günde fazla açık ve gösterişli kıyafetler yerine daha şık ve sade kıyafetleri tercih etmeli. Damat adayları ise takım elbise giyerek istenecek kızın ailesinde iyi bir izlenim bırakacak şekilde saç sakal traşı olmalıdır.