>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

= ( 0 )

En Özel Düğün Davetiyeleri

En Özel Düğün Davetiyeleri

Ufak bir detay olarak görülen düğün davetiyesi, son dönemlerde farklı tasarımlarda hazırlanarak çiftlerin beğenisine sunulmaktadır. Böylesine fazla çeşidin olması, seçim sürecini zorlaştırmaktadır. Bunun için düğünden en az 2 ay öncesinden başlayarak davetiye konusunda araştırmalar yapmaya başlanmalıdır. Özel olarak hazırlanacak düğün davetiyelerinde basım süreçleri 1 haftadan fazla süre alacaktır. Son dönemlerde hazırlanan davetiyelerin üzerine kaligrafla davetlilerin isimleri yazılır ve böylece teslim edilir. Kişiler de ekstradan zarf üzerine davetli ismi yazmktan da kurtulmuş olur. İnsanların pek çoğu davetiye denildiği zaman klasik, kağıt üzerine yazılmış olan şeyleri düşünmektedir. Ancak son zamanlarda bu konuda da değişimler meydana gelmeye başladı.

Çiftlerin pek çoğu artık düğün davetiyesinin yanı sıra düğün hatırasını da birlikte vermektedir. Bu tarz parçaların fiyatları yüksek olsa da oldukça şık bir tasarımla insanlara sunulduğundan son zamanlarda sıklıkla tercih ediliyor. Bu hatıralar şık bir kutu içerisinde yer alıyor, genellikle çikolata ya da bonbonlar ile hazırlanıyor. Büyük bir özenle hazırlanan bu davetiyeler kumaş ya da karton torbalarda hazırlanabildiği gibi isteğe bağlı olarak özel yapılmış cam şişe ya da keselerin içerisinde hazırlanmaktadır. Özellikle şık yerlerde yapılacak düğün davetleri için dağıtılan davetiyelerde LCV bölümü bulunur. Bu tarz bir şey yapılacağı zaman LCV tarihinin düğünden en geç 15 gün öncesine tarih verilmesi gerekir. Verilecek olan cevaba bağlı olarak da yerleşim planları ya da yemek sipariş sayısı yapılabilecektir.

Düğünün konseptine bağlı olarak hazırlanacak düğün davetiyesi, düğüne gelecek olan kişilerin gidecekleri yer ile alakalı çok daha iyi fikir sahibi olmasına imkan tanıyacaktır. Bunun için düğünün yerine ya da temasına bağlı olarak davetiye seçimi yapılmalı ve hazır davetiyelerde istenilenler bulunamazsa, davetiyeleri yapacak olan yerler ile görüşülerek istenilen tarzdaki davetiyelerin yapılması sağlanmalıdır. Düğünün ilk aşaması olan davetiyelerin hızlı bir şekilde hazırlanarak kişilere gönderilmesi öncesinde hazırlanacak liste sayesinde kaç kişinin düğüne geleceği konusunda da çiftler fikir sahibi olacaklardır. Basım işlemleri tamamlandıktan sonra hızlı bir şekilde davetiyeler misafirlere ulaştırılmalı ve verilecek cevaplara göre işlemlere devam edilmelidir.