>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

= ( 0 )

Düğününüzü Yurt Dışında Yapın

Düğününüzü Yurt Dışında Yapın

Hayallerindeki beyaz atlı prens ile hayatlarının prensesini bulan çiçeği burnunda çiftimiz hayallerini süsleyen ve kendileri için bir anlamda büyümek ve sorumluluk almak demek olan evliliğe ilk adımlarını atarken değişik düğün konseptleriyle kendi hayat tarzlarını da yansıtıyorlar.
Örneğin heyecanı sevenler balonda, gezmeyi sevenler ise yurt dışında düğün yapabiliyor. Bunun yanı sıra kır düğünü, ortaçağdan kalma nostaljik bir düğün, gelenek ve göreneklerle yoğrulmuş bir düğün, deniz kenarında, yaz düğünü, kışın yapılan yaz düğünü, teknede, klasik ya da benzeri konseptlerde yapılabiliyor.
Düğün konseptinin seçiminde gelin ile damadın karakteri ve özellikleri etkili olabiliyor örneğin kışın yaz düğünü isteyenler ya da dolaşmayı sevenler resmi nikahlarını Türkiye’de yaptırdıktan sonra yabancı bir ülkede düğün yaptırabiliyor ya da nikahlarını da yabancı bir ülkede kıydırabiliyor.
Yurtdışında evlenmek isteyenler için bunun bir çok yolu bulunuyor. Konsolosluklarda, Hawai benzeri kumsallarda romantizmin başkenti olan Paris gibi yerlerde ya da Çin ile Japonya gibi eski uygarlıklarda unutulmaz bir düğün çiçeği burnunda gezgin çiftleri bekliyor.
Hayal edilen  düğünü gerçeğe dönüştürerek masallarını kalabalık davetliler topluluğu yerine çok yakınındaki birkaç kişi ile beraber gerçeğe dönüştürecek çiftimiz yurt dışı düğünü için çok iyi organize olmalı ve düğün hazırlıklarınıza planladığı günden çok önce başlamaları gerekiyor. Çünkü organizasyonda yapılacak en ufak bir hata bu özel günü kabusa çevirmeyue yetebiliyor.
Gelin ile damadın yurt dışında yapacakları düğüne çağıracakları davetlilerin vize işlemlerini halledebilmeleri için mümkün olduğunca erkenden düğün yerinin tespit edilerek gelecek konuklara bildirmeleri gerekiyor.
Ayrıca düğünden sonra kalınacak otelin ve kalacak davetlilerin bir sorun yaşanma olasılığına karşı çok önceden kalınacak otele bildirilerek yerlerin ayırtılmış olması da yapılması gereken diğer bir işlem olarak çiftin karşısına çıkıyor.
Bunun dışında balayı aynı ülkede mi yapılacak yoksa balayı için de farklı bir ülke mi tercih edilecek bunun da tespit edilerek hazırlıklara devam edilmesi ve bu hazırlıkların çok önceden yapılması düğünde yaşanabilecek olası aksilikleri en aza indiriyor.