>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

= ( 0 )

Düğün Pastası Nasıl Olsun?

 

Düğün hazırlıkları için detaylar bazen göründüğünden daha büyük önemde olabiliyor.  Örneğin düğün pastası bazen hafife alınıyor ve düğün günü müstakbel çiftimiz hayallerindeki gibi düğün pastasını bulamadıkları için kabus dolu anlar yaşayabiliyor.
Düğün pastasını seçmeyi son günlere bırakmak yerine haftada bir gün birkaç saat düğün pastası yapan firmaları dolaşarak, buradaki pastaları tadarak ve fiyatları karşılaştırarak geçirilebilir.
Düğün pastası seçerken daha önce yapılan hataları evlenmiş olan yakılardan dinleyerek öğrenilebileceği gibi internette araştırma yapılarak da öğrenilebilir ve bu sayede aynı hatalara düşmenin önüne geçilebilir.
Düğün pastalarında görsellik önemlidir ama tadı daha da önemli olduğu için sadece görselliğe bakmamalı tadına da bakmalı. Şahane olarak süslenmiş bir düğün pastasını tadı vasatsa müstakbel çiftin masallardaki gibi düğünü kabusa dönüşebilir. Bu yüzden lezzeti olmayan fakat görselliğe fazla önem verilen bir pasta yerine görselliğin o kadar önemli olmadığı ama lezzeti damaklarda tat bırakan bir pasta seçimi daha etkili oluyor.