>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

DÜĞÜN KRİZ DİNLEMİYOR !

İnsanların mutluluklarını tüm dost, akraba ve tanıdıklarıyla kutladıkları eğlencelere Düğün denilmektedir.  Düğünler genelde bir çiftin bundan sonraki yaşamlarını beraber geçirmek için yapılan eğlenceler olmasına rağmen erkekliğe ilk adım atan sünnet çocuklarına da sünnet düğünü yapılmaktadır.
Düğün sektörü kriz ortamında bile sektör çalışanlarını kazandırmaya devam ediyor. Her yıl ortalama 700-750 bin çift düğün yapıyor. Her düğün için düğün masraflarını  10 bin TL olarak düşünürsek  sektörün ne kadar kazandığını daha iyi anlayabiliriz.
Düğün hazırlıkları yapan çiftler genelde organizasyon firmalarıyla anlaşarak düğünü daha unutulmaz hale getirirlerken kendi başlarına hazırlık yaptıklarında unutulması muhtemel olan konuların unutulmasını engelliyor, düğünlerine en iyi şekilde hazırlanıyorlar ve düğün hikayesi çekimi yaptırmayı ihmal etmiyorlar.
Düğün organizasyonu yapan firmalar da  gelin ve damat üzerinden büyük bir yük alarak davetiye basımından nikah şekeri seçimine kadar küçük sayılabilecek kalemlerden düğün salonu süslemesinden damatlık ve gelinlik seçimine kadar büyük kalemlere kadar düğünün her aşamasıyla ilgileniyor hatta düğün sonrası balayı seçenekleriyle de yeni evlenen çiftlere balayı tatili sunuyor.
Düğünler son zamanlarda özellikle düğün salonlarından ve otellerden çıkarak kırlara yelken açıyor. Dış çekim ve düğün hikayesine daha elverişli olan bu ortamlarda Kır düğünü yapan çiftler, düğün konseptleri arasında bu düğün konseptlerini  açık havada ve bahçe ortamında masalsı bir konsept verdiği için daha çok tercih ediyor.
Düğün dünyanın her tarafında farklı kültürlerde farklı şekillerde gerçekleşse de gelin ve damat’ın mutlulukları ile dost ve akrabaların bu mutluluklara ortak olmasının sevinci her yerde aynıdır.