>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

= ( 0 )

Düğün için Fotoğraf Çekimi

Düğün için Fotoğraf Çekimi

Düğün öncesinde çiftlerin araştırma yaptıkları konulardan bir tanesi hiç şüphesiz ki fotoğraf çekimi. İnsanların pek çoğu normalde dahi fotoğraf çektirmekten hoşlanmazken konu düğün fotoğraf çekimi olunca bu gerginlik çok daha fazla artıyor. Bu konuda çiftlerin dikkat etmesi gereken noktaların başında ise bu konuda yeterli deneyim ve tecrübeye sahip olan fotoğrafçılar ile çalışmak geliyor. Çünkü bu kişiler çiftlerin kafalarında yer eden soru işaretlerini biliyor ve bunları daha onlar sormadan cevaplıyor. Böylece çiftler karşılarındaki fotoğrafçılara güveniyor bunun sonrasında da ortaya daha öncesinde olmadığı kadar farklı ve samimi fotoğraflar çıkmış oluyor. Fotoğrafçı seçimi yapıldıktan sonra da sıra mekanın seçiminin yapılması gerekiyor.

Klasik, stüdyoda çekilen fotoğraflar güzel bir görüntünün oluşmasına yardımcı olsa da çoğu zaman çiftlerin istedikleri samimi görüntüyü vermiyorlar. Bunun yerine fotoğraf çekimi yapılacağı zaman dış mekan çekimlerine yönelmek büyük bir önem taşıyor. İlk evlilik teklifi yapılan ya da mevsimine göre görüntüsü oldukça romantik olan mekanlar, son dönemlerde çiftler tarafından da sıklıkla tercih edilebiliyor. Bu fotoğraf çekiminin ne kadar süreceği ise aslında fotoğrafçı ile yapılacak konuşmalar sonrasında ortaya çıkacaktır. Mekan olarak yalnızca bulunulan yer değil, dünyanın diğer romantik şehirleri de son dönemlerde evlenecek çiftlerin seçenekleri arasında yer alıyor. Paris, Roma, Venedik, Bali, Beyrut gibi şehirler artık ülkemizdeki çiftlerin düğün fotoğraflarının arka planında bulunmaya başlamış oldu.

Fotoğrafçı ve çift fotoğraf çekimi ile alakalı plan yaparken öncelikli olarak hangi tarzda pozların çekileceği ya da çiftlerin beklentileri doğrultusunda nasıl bir çekim yapılacaksa bunları ayrıntılı bir şekilde birbiriyle paylaşmalı. Böyle olunca fotoğraf çekimi için ne kadarlık bir süre gerekeceği de çok daha net bir şekilde ortaya çıkacak. Ancak düğün için fotoğraf çekimi denildiği zaman insanların akıllarına genellikle düğün yapılmadan önce çekilen fotoğraflar gelse de son dönemlerde bu düşünce değişmeye başladı. Düğün sonrasında yapılacak çekimler de aynı diğer çekimlerde olduğu gibi büyük bir eğlenceye sahne oluyor. Çekimler sonrasında da ortaya daha öncesinde görülmemiş tarzda muhteşem çekimler çıkacaktır.