>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

Düğün Hikayesi

Düğün Hikayesi

Konsepti, Dış mekan çekimleri, genel olarak düğünden bir süre öncesinde çiftlerin gelinlik ve damatlıklarını giydikten sonra arzu ettileri bir mekanda yapmış oldukları çekimler olarak adlandırılmaktadır. Bu tarz düğün hikayesi çekimlerden sıkılan çiftlerin ise son dönemlerde tercih ettikleri konsept ise düğün hikayesi konseptidir. En mutlu gününün en detayını ölümsüzleştirmek isteyen çiftler için hazırlanmış olan bu konsept, uzun dönemlerdir yurtdışında kullanılıyor. Ülkemizde ise henüz son birkaç yıldır çiftler bu konsepti kullanmaya başladılar. Her düğünde aynı tarz fotoğrafları görmekten sıkılan çiftlerin tercih ettiği düğün hikayesi ile birlikte artık düğün öncesindeki tüm detaylar en ince ayrıntılarına kadar fotoğraflanıyor. Özellikle de poz vermekten hoşlanmayan, bu tarz fotoğrafların yapay bir görüntü oluşturduğunu düşünen kişiler düğün hikayesi konsepti sayesinde tamamen doğal bir çekim yapma imkanına da erişmiş olacaklar.

En basit tabiri ile düğün hikayesi konsepti; düğün gününden başlayarak düğünün sona ermesi ile noktalanan ve gelinle damadın en doğal hallerinin gün boyu yanlarında olan fotoğrafçılar tarafından fotoğraflanılarak albüm haline getirildiği bir konsept şeklidir, düğün hikayesi. Düğün günü sabahından başlanılarak düğünün istenilen bölümüne kadar tabiri caizse belgesel tadında yapılan çekimlerden oluşan bu çekimlerde yalnızca gelin ile damadın fotoğrafları çekilmiyor. En önemli anlarda bu kişilerin yanlarında bulunan herkes de albüm içerisindeki yerlerini almış oluyor. Daha sonrasında isteğe bağlı dış mekan çekimleri de yapılıyor ve böylece konsept de tamamlanıyor.

düğün hikayesi

konsepti konusunda çiftlerin bazıları araştırma yaparken tüm gün boyunca yanlarında bir fotoğrafçı olmasının onları sıkacağını düşünebiliyor. Ancak uzun zamandır bu konuda çalışmalar yapan fotoğrafçılar bir süre sonrasında artık rahatsızlık vermekten çok kişilere yardımcı olmaya başlıyorlar. Bunun sonrasında ise ortaya daha öncesinde görülmemiş tarzda doğal ve unutulmayacak tarzda bir hikaye çıkmış oluyor. Düğün öncesinde fotoğrafçılar ile yapacağınız görüşmeler sonrasında düğün programı oluşturuluyor ve böylece gerek evlenecek çift gerekse fotoğrafçı hiçbir sorun yaşamadan düğün hikayesini oluşturmuş oluyor. Çekilen fotoğraflar gerekli düzeltmeler yapıldıktan sonra albüme koyulduğundan çiftlerin yapmaları gereken tek şey bu mutlu gününün keyfini düğün hikayesi ile birlikte yaşamak ve geri kalan her şeyi fotoğrafçıya bırakmak.