>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

Düğün Hikayesi

Düğün Hikayesi

Düğün gününde yaşanan gelişmeler, her ne kadar o an çiftleri olandan çok daha gergin bir noktaya ulaştırsa da daha sonrasında bakıldığında aslında ne kadar güzel olduğu fark edilmektedir. Bundan dolayı da çiftler aslında düğünlerinin her anının ölümsüzleştirilmesini isterler. Geçmiş dönemlerde böylesine bir imkan mevcut değildi. Çiftler gerek düğün esnasında gerekse düğünden önce gidilen fotoğrafçı stüdyosunda herkesin bildiği fotoğrafları çektirirler. Bunun sonrasında neredeyse hemen her çiftin evinde, birbirinin aynı şekilde çekilen fotoğraflar yer alır. Bunu engellemek ve özellikle de yurtdışındaki düğünlerde sıklıkla kullanılan düğün hikayesi konseptini ülkemizde de yaygın bir hale getirmek isteyen fotoğrafçılar sayesinde artık çiftler her zaman istedikleri gibi düğün günlerinin tamamını ölümsüzleştirme imkanına sahipler.

Genel olarak düğün hikayesi çekimlerinde fotoğrafçı günün ilk saatlerinden itibaren çiftin yanında yer almaktadır. Böylece özellikle de günün ilk saatlerinden itibaren çiftlerin yaşayacakları her türlü detay, başarılı fotoğrafçılar tarafından fotoğraflandırılmaktadır. Fotoğraf çekiminin ne zaman başlanacağı ise çift ile fotoğrafçının görüşmeleri sonrasında belirlenecektir. Yapılacak bu görüşmeler içerisinde fotoğrafçı öncelikli olarak çifte bu çekimlerde neler yapacağı konusunda bilgiler verir. Daha sonrasında eğer ki çift ile fotoğrafçı arasında anlaşma sağlanırsa, bundan sonra yapılacak işlem ise düğün planlarını öğrenmektedir. Düğünün kaçta başlayacağı, çiftin hazırlıklarının hangi sıra ile yapılacağı gibi konular, fotoğrafçıların bilmesi gereken şeyler arasında bulunmaktadır. Bunun nedeni ise fotoğrafçının düğün hikayesi için plan yapması gerektiği. Sabah kaçtan itibaren fotoğraf çekimi yapılacağı ya da çiftlerin nasıl bir hikaye çekimi yapılması istediği gibi detaylar, düğünden en az 1 2 hafta önce netleşmesi gerekmektedir. Böylece herhangi bir sorun çıkmadan fotoğrafçı düğün ile alakalı tüm detaylar netleşecektir. Bazı çiftler sabahın ilk saatlerinden itibaren fotoğraf çekimi yapılmasını isterken bazıları hikayenin gelin kuaföre girdiği zaman başlamasını isterler.

Düğün Hikayesi

nin ne şekilde başlaması gerektiği, çiftin isteklerine bağlıdır. Fotoğrafçı, yapılacak görüşmeler sonrasında ona göre planlarını yapar ve en gerekli ekipmanları ile istenilen adrese, istenilen saatte gider. Daha sonrasında ise düğün hikayesi için çekimler yapılmaya başlanır. Düşünülenin aksine düğün hikayesi çekimi yapılırken kesinlikle fotoğrafçının varlığı çevredekiler tarafından hissedilmeyecektir. Fotoğrafçı, çekim yaparken bilinçsiz bir şekilde çekim yapmak yerine detaylara inerler. Birçok insanın gördüğü zaman farkına varamayacağı detaylar, fotoğrafçının gözünde çok daha etkili bir hale gelir. Bunun sonrasında da fotoğrafçı çekmiş olduğu her fotoğrafı dikkatli bir şekilde inceler ve ardından düğün hikayesinin oluşturulması için gerekli olan fotoğrafların eğer ki düzeltilmeye ihtiyacı varsa bunun için en profesyonel düzenlemeleri yapar. Yapılacak tüm işlemlerin ardından ise artık düğün hikayesi çift ile buluşmaya hazırdır. Çiftler bu albümü incelemeye başladıkları zaman aslında düğünlerinin ne kadar güzel geçtiğinin farkına varacak ve albüme her bakışlarında o günü tekrardan yaşamaya başlayacaklar.