>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

= ( 0 )

Düğün Davetiyeleriniz Kişiliğinizi Yansıtıyor

Düğün Davetiyeleriniz Kişiliğinizi Yansıtıyor

İnsanlar nasıl işleriyle doğru orantılı kartvizitler bastırıyorlarsa düğününüzün kartviziti de düğün için seçilen davetiye olacaktır.
Seçilen davetiyenin sade olması kadar gelin ve damadın tarzlarını veya yapılacak düğünün konseptini yansıtması da önemlidir. Örneğin gazeteci olan ya da medya sektöründe bulunan müstakbel çiftin davetiyesinin gazete tarzında özel olarak hazırlanması gelinle damadın mesleklerini yansıtacağı gibi kır düğünü yapan bir çiftin davetiyelerinde kır düğününe vurgu yapan resimlerin seçilmesi de yapılacak düğünün konseptine uygun düşecektir.
Yukarıdaki örnekler için özel bir davetiye yaptırabileceğiniz gibi var olan davetiye seçenekleri arasından da size en uygun olanını seçebilirsiniz.
Her hangi bir aksilik olmaması için davetiyenizin özel tasarımının ya da modelinin 4 ay önceden tespit edilmesinde fayda var.
Davetiyenizi bastırmadan önce düğüne katılacak olanları tespit etmeniz ve bu sayı adedine göre davetiye bastırmanız gerekiyor. Burada da unutmuş olabileceğiniz ya da düğününüze günler kala sizin için önemli olan birileriyle tanışmış  olabileceğinizi düşünerek tespit ettiğiniz kişi sayısından yüzde 10 veya yüzde 20 daha fazla davetiye basılmasına dikkat etmelisiniz.
Bir örnek vermek gerekirse gelin adayının 100 damat adayının 80 ortaklaşa olarak ise 50 toplamda ise 230 kişiyi tespit ettiniz düğününüze katılması için herhangi bir unutulma durumuna karşı davetiyenizi 250 ya da 300 adet bastırmanızda fayda var.
Eğer evlilik için hem nikah sarayında nikah hem de kır düğünü gibi birden fazla bir töreni düşünüyorsanız ve nikaha daha çok kır düğününe daha az kişiyi çağırmayı planlıyorsanız davetiyelerde bu ayrıntı da belirtilmeli ve ona göre çift davetiye bastırılmalıdır. Çünkü aynı davetiyede iki farklı törenin belirtilmiş olması düğüne davet edilmeyen fakat nikaha davet edilen kişiye karşı bir nezaketsizlik olacaktır.
Davetiyeler en az 2 ay önceden hazır olmalı ve en bir ay önceden davetlilere gönderilmelidir.
Davetiye gönderimine şehir dışındaki katılacak olanlardan başlanması  davetiyelerin zamanında elde olması bakımından büyük önem taşımaktadır.
Ayrıca yemekli yapılacak olan düğünlerde  oturma düzeninin ve yemek sayısının belirlenmesi için davetiyelerin altına LCV eklenmelidir.  LCV eklenmeyen ya da geri dönüş yapılmayan durumlarda düğüne katılmayacak davetlinin de katılacağı düşünüldüğünden boşa giden bir yemek parasından bahsedilebilir. Özellikle davetlilerin yarısının gelmediği düşünüldüğünde LCV’nin önemi daha açık görülmektedir.