>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

Düğün Albümü ile Anılarınızı Ölümsüzleştirin !

Uzun süreler boyunca hazırlıkları süren ve çoğu zaman insanların asla unutamayacağı anlardan bir tanesine ev sahipliği yapan düğünler, ardında pek çok farklı anıyı bırakır. Fotoğrafçılar da düğün boyunca yaşanan şeylerin en güzellerini düğün albümü içerisinde yer alması adına fotoğraflar. Fotoğrafların çekilmesi sonrasında ise fotoğrafçı bunlar arasından en güzellerini belirli bir sıra ile albüme eklemeye başlar. Geçmiş dönemlerde düğün fotoğrafçılarının klasik albümleri bulunurdu. Çiftler de bunlar arasından seçimlerini yapar ve en beğendiklerinin içerisinde fotoğraflarını sergilerlerdi. Şimdilerde ise artık bu durum değişmeye başladı. Birbiri ardında ortaya çıkan albüm modelleri sayesinde çiftler kendi tarzlarına en fazla uyduğunu düşündükleri albümler arasından seçimlerini yapabiliyorlar.

Üstelik bu düğün albümü çeşitlerini bulmak tahmin edilenden çok daha kolay. Çiftlerin büyük bir kısmı düğün albümü seçerken yalnızca dış görünüşüne bakarak karar veriyorlar. Ancak bu durum bir süre sonrasında ortaya istenmeyen durumların çıkmasına neden oluyor. Dış etkenlerden korunamayan fotoğraflar kısa süreler içerisinde zarar görüyor ve yıpranıyor. Bunu engellemek adına gerek kendiniz gerekse fotoğrafçınız tarafından seçilen albüm modellerini dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekiyor. Klasiklerden şaşmayan kişilerin seçebilecekleri albümler genel olarak tek renkli olmakta ve kalın kapaklı bir şekilde hazırlanmakta. Bu tarz albümlerin hemen her rengi olsa da kişiler daha çok siyah ya da pembe tarzı renkler arasından seçimlerini yapıyor.

Pek çok konuda olduğu gibi düğün albümü konusunda da farklılığını ortaya koymak isteyen kişilerin bu isteklerini yerine getirmek isteyen üreticiler, onlar için birbirinden farklı tarzdaki albümleri şimdilerde beğenilere sundu. Bu albümler genel olarak farklı renkleri bünyesinde barındırıyor. Ayrıca gerek içerisinde gerekse üzerinde yer ala birbirinden farklı detaylar, albümlerin çok daha şık bir görüntüye ulaşmasına da yardımcı oluyor. Bu albümlerin üzerinde yer alacak detaylar ise isteğe bağlı olarak özel hazırlanabiliyor. Işıltılı detayları kullanmak isteyen kişiler, taşları ya da simleri tercih edebilirken gösterişli bir düğün albümüne sahip olmayı arzulayanlar genel olarak tüyler ile hazırlanan albümleri tercih edebiliyor. Daha sonrasında da en güzel fotoğraflar bu albümlerin içerisindeki yerlerini almış oluyor.