>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

Düğün Kriz Dinlemiyor!

İnsanların mutluluklarını tüm dost, akraba ve tanıdıklarıyla kutladıkları eğlencelere Düğün denilmektedir.  Düğünler genelde bir çiftin bundan sonraki yaşamlarını beraber geçirmek için yapılan eğlenceler olmasına rağmen erkekliğe ilk adım atan sünnet çocuklarına da sünnet düğünü yapılmaktadır.

Düğün

sektörü kriz ortamında bile sektör çalışanlarını kazandırmaya devam ediyor. Her yıl ortalama 700-750 bin çift için çalışma yapıyor. Her düğün için masrafları  10 bin TL olarak düşünürsek  sektörün ne kadar kazandığını daha iyi anlayabiliriz.
Düğün hazırlıkları yapan çiftler genelde organizasyon firmalarıyla anlaşarak en özel günlerini daha unutulmaz hale getirirlerken kendi başlarına hazırlık yaptıklarında unutulması muhtemel olan konuların unutulmasını engelliyor ve düğünlerine en iyi şekilde hazırlanıyorlar.
Organizasyon yapan firmalar da  gelin ve damat üzerinden büyük bir yük alarak davetiye basımından nikah şekeri seçimine kadar küçük sayılabilecek kalemlerden salon süslemesinden damatlık ve gelinlik seçimine kadar büyük kalemlere kadar düğünün her aşamasıyla ilgileniyor hatta düğün sonrası balayı seçenekleriyle de yeni evlenen çiftlere balayı tatili sunuyor.
Düğünler son zamanlarda özellikle salonlardan ve otellerden çıkarak kırlara yelken açıyor. Kır düğünü yapan çiftler, konseptler arasında açık havada ve bahçe ortamında masalsı bir konsepte yer verdiği için daha çok tercih ediyor.

Düğün

dünyanın her tarafında farklı kültürlerde farklı şekillerde gerçekleşse de gelin ve damadın mutlulukları ile dost ve akrabaların bu mutluluklara ortak olmasının sevinci her yerde aynıdır.