>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

= ( 0 )

Doğallığınızın Aynası Gelin Saçı

Doğallığınızın Aynası Gelin Saçı

Beyaz atlı prensini bulan ve masal gibi bir evliliğe adım atan gelin adaylarının gelinliklerini ve ayakkabısını tamamlayan gelin saçı, bazen modaya göre bazen de düğün konseptine göre yapılmaktadır.
Gelin saçı yapılırken kadınsı bir hava veren topuzdan tutun, liseli genç bir kız masumluğunu yansıtan örgülü saçlara kadar pek çok gelin saçı modeli bulunmaktadır. Gelin saçı yapılırken hangi ten ve yüz tipine hangi gelin saçının daha çok yakıştığını bilen konusunda uzman bir kuaföre ihtiyaç vardır.
Eğer konusunda uzman olmayan bir kuaföre gelin saçı yaptırırsanız ve bu saç size yakışmazsa beyaz atlı prensinizle yapacağınız masal gibi düğününüzde fark etmeseniz bile çektirdiğiniz fotoğrafları elinize aldığınızda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.
İster çiçekli bir gelin saçı yaptırın, ister yaptıracağınız topuzla kadınsı bir dişiliğe bürünün, isterseniz de liseli kız masumiyetinizi düğününüze taşıyın hazırladığınız düğünün konseptiyle ya da gelinliğinizle, duvağınızla ve gelin başınızla uyuşmayan bir gelin saçı sizleri çok üzecektir.
Unutmayın ki; hayatınızın bu mutlu gününde yaptıracağınız gelin saçı hem saçınızın doğallığını yansıtacak hem de doğallığınızın aynası olacaktır.