>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

= ( 0 )

Amerikan Düğünlerinde Hediye Vermek

Amerikan Düğünlerinde Hediye Vermek

Bilindiği gibi düğünlerdeki en büyük sorun çiçeği burnunda çifte hediye almak oluyor.
Alınacak hediyenin ihtiyacı görmesi, pahalı olmaması fakat fark edilir olması isteniyor.
Türkiye’de de yeni yeni başlayan bir uygulama ise Amerika’da yıllardır uygulandığı için düğüne gidenler “Ne takacağım ?” sorunu yaşamıyor.
Bu sebeple aynı hediyelerin birden fazla olması ya da ihtiyaç dışı olan hediyeler çiftlere verilmiyor.
Amerika’da evlenecek online casino olan çift mutfak malzemeleri ve benzeri ürünler satan bir mağaza ile anlaşıyor. Gelin ile damat mağazada kendilerine ayrılan masaya ihtiyaçları olan ürünleri bırakıyor ya da ihtiyaç listesine bu malzemeleri ekliyor.
Mağazanın adresini de davetiyeye ekleyen çift hediyelerin alınmasını bekliyor.
Davetliler ise o mağazaya giderek gelin ve damadın isimlerini mağaza yetkilerine bildiriyor. Mağaza yetkileri ise çiftin ismini söyleyen davetlilere çift için ayrılan masayı gösteriyor.
Davetli ise masada bulunan ya da ihtiyaç listesinde belirtilmiş olan ürünlerden kendi ekonomik durumlarına en uygun olanı seçerek alıyor. Aldığı hediyeyi ise düğün günü çifte armağan ediyor.