>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

= ( 0 )

Tüm Sorularıyla Düğün Hikayesi

Tüm Sorularıyla Düğün Hikayesi

Birlikte bir ömür paylaşacak çiftlerin bu güzel haberlerini sevdikleri ile kutlaması olan düğün, çiftler tarafından bir ömür boyu hatırlanmak ister. Bu hatırlanma isteği geçmiş dönemlerde yalnızca fotoğraflar ve düğünün yapılacağı alanda çekilen klasik bir video ile gerçekleşirdi. Ancak sonrasında özellikle de yurtdışında yaşanan gelişmeler ile birlikte düğünde çekilen video ve fotoğraflarda da değişimler meydana gelmeye başlamış oldu. Şimdilerde çiftler bambaşka bir konsepti kullanmaya başladılar. Düğün hikayesi adı verilen bu konseptle birlikte çiftlerin tüm bir günleri kayıt altına alınıyor ve böylece çiftler uzun yıllar boyunca unutamayacakları bir düğüne de ev sahipliği yapmış oluyor. Bu tarz çekimlerde genel olarak kuaförde ya da sabah gelinin evinden itibaren çekimlere başlanmaktadır.

Yapılan bu çekimler nikah ya da düğün esnasında çiftin yapacağı ilk dansa kadar aralıksız sürer. Ardından belgesel tadında yapılan çekimler düğün hikayesi olacak şekilde profesyonel olarak birleştirilir. Bilinenin aksine düğün hikayesi çekimleri yapılırken yalnızca gelin ve damat çekilmiyor. Bunlarla birlikte çiftin çevresindeki olaylar, mekanlar ve kişiler de hikaye içerisinde yerini alıyor. Ayrıca eğer istenirse iç mekan çekimlerin sonrasında 1 ya da 2 saatlik dış mekan çekimlerinin ardından da düğün hikayesinin ana hatları tamamlanmış olur. Düğün öncesinde fotoğrafçılar çift ile görüşerek düğün programını öğrenirler. Daha sonrasında da bu program dahilinde yapılacaklar ile alakalı gerekli olan bilgiler çiftlere iletilir.

Düğün öncesinde fotoğrafçı çift ile sürekli iletişim halinde olacağından düğün hikayesi çekimi ile alakalı kafalarda soru işareti kalmasının da böylece önüne geçilmiş olacaktır. Bu çekim yapılırken ne kadar fotoğrafçının çalışacağı ise yapılacak olan görüşmeler sonrasında ortaya çıkacaktır. Normalde bu tarz çekimlerde tek fotoğrafçı kullanılıyor. Ancak eğer ki damadın da gelin gibi hazırlıklarının çekilmesi isteniyorsa bunun için ikinci bir fotoğrafçı da hazır bulunabilecektir. Ancak baştaki çekimlerde çok fazla ayrıntıya girmek istenmediği durumlarda tek fotoğrafçı düğün gününün sabahından itibaren gelinin yanında olarak en güzel detayları çekerek hikayeyi oluşturur ve daha sonrasında çekilen bu parçalar başarılı bir şekilde birleştirilir.

asansör etiketi ankara metal etiket ankara uv baskı ankara ankara sosyal medya ajansı tabela ankara ankara araç giydirme alüminyum kutu harf ankara bayrak ve flama kapı isimliği ankara dijital baskı ankara  totem ankara  lateks baskı ankara asit indirme etiket folyo etiket rezopal etiket endüstriyel etiket  Uyarı ve İkaz Etiketleri Ankara Uv Baskı Etiket Ankara mimari yönlendirme ankara branda baskı ankara vinil germe tabela ankara  inşaat tabelası ankara dekota foreks tabela ankara pleksi etiket ankara  dokuma etiket ankara baskes etiket ankara pvc etiket ankara pvc etiket ankara pirinç etiket ankara  paslanmaz etiket ankara opak etiket ankara iş güvenliği levhaları ankara gümüş yaldız etiket ankara serigrafi baskı ankara folyo kesim ankara folyo kesim ankara taş baskı ankara braille alfabesi levhası ankara kare kodlu etiket ankara  görme engelliler için etiket ankara görme engelliler için etiket ankara grafik tasarım ankara fotoğraf çekimi ankara web tasarım ankara kurumsal kimlik ankara video çekimi ankara seo ankara seo ankara  düğün fotoğrafçısı