>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

= ( 0 )

Tarihin Canlı Tanıkları Gelin Arabası Olarak Hizmet Veriyor

Düğün için tüm hazırlıkları yaptınız düğün salonunuzu da seçtiniz ve büyük gün geldi . Her şey tamam organizasyon firmasıyla gelin arabası konusunda da anlaştınız ve birkaç saat sonra gelin arabası sizi kapınızdan almaya gelecek.

Ama nasıl bir gelin arabası. Gelin arabası deyip geçmeyin eskiden damadın ya da gelinin veya bir yakının arabasına isimler yazılır süslenir ve gelin arabası olarak hazırlanırmış. Şimdi de öyle olmakla birlikte artık bunun için hizmet veren şirketler var.
Şu anda 37, 46, 48 model klasik araçlar bu şirketler aracılığıyla gelin arabasıolarak hizmet veriyor. Klimalı ve içleri geniş olan arabalar özel takım elbiseli şoförüyle beraber kiralanıyor çünkü bu araçları kullanmak marifet istiyor. Ayrıca özel şoför sayesinde damat yolla ilgilenmek zorunda kalmıyor ve gelinle ilgileniyor.
Duruma göre 8, 12 ya da 16 saat kiralanan araçlarda gelinle damadı istenildiği yerden alan özel şoför, düğünün yapılacağı yere ya da programda neresi varsa müstakbel çifti oraya götürüyor.
Gelin arabalarının süslemesi gelin ve damatın istediği gibi yapılıyor fakat işleri geniş lan bu araçlara balon konması istenirse hem müstakbel çift hem de şoför rahatsız olabileceği için süslemenin sade yaptırılmasında fayda var.
Düğün hazırlıklarında hiçbir şey önemsiz olmadığı gibi gelin arabaları ve onların süslenmesi de önemsiz değildir. Bu sebeple eğer bütçeniz uygunsa kendi arabanızı gelin arabası gibi süsletmek yerine tarihin canlı tanıkları olan klasik bir arabadan çevrilmiş  gelin arabası ile düğüne gitmeniz düğününüzü konuşulur bir düğün haline getirecektir.