>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

= ( 0 )

ISO AYARI

ASA Ayarları : Analog formatta filmler ışığa olan duyarlılıklarına göre sınıflandırılır. Az ışığa duyarlı olan filmler hızlı, bol ışığa duyarlı olanlar ise yavaş filmler olarak tabir edilir. Örneğin 100 ASA/ISO aydınlık gün ışığına duyarlı normal hızda bir filmdir. Ama az ışığa duyarlı 400 ASA/ISO filmler hızlı filmlerdir.

Analog formatta, filmler ASA/ISO değerlerine gore ayrı ayrı üretilirdi. Bugün dijital formatta dijital sensorün ASA/ISO değerleri dijital olarak çekim anında ayarlanır.

Kompakt makinaların ASA/ISO değerleri 100-800 arasında değişirken, SLR makinalarda bu değerler 100-6400 aralığında geliştirilmiştir. Bu durum her ışık koşulunda  çekim yapılmasını sağlar.

Az ışık alan bir ortamda 400 ve üzeri ASA değerlerini kullanarak rahatlıkla fotograf çekebiliriz.

Ancak bu kolaylığın bir de bedeli var. 100 ASA’nın üzerindeki değerler fotograf üzerinde gren dokusu ve buna bağlı bozulmalar oluşturur.

Sensörün ışık duyarlılığı arttıkça , ışığı algılayan pixeller de büyür. Bu durum fotograf üzerinde bir doku oluşturur ve bozulmalara yol açar. Günümüzde dijital makinalar gren düzeltici sistemler kullanmaktadır.

asansör etiketi ankara metal etiket ankara uv baskı ankara ankara sosyal medya ajansı tabela ankara ankara araç giydirme alüminyum kutu harf ankara bayrak ve flama kapı isimliği ankara dijital baskı ankara  totem ankara  lateks baskı ankara asit indirme etiket folyo etiket rezopal etiket endüstriyel etiket  Uyarı ve İkaz Etiketleri Ankara Uv Baskı Etiket Ankara mimari yönlendirme ankara branda baskı ankara vinil germe tabela ankara  inşaat tabelası ankara dekota foreks tabela ankara pleksi etiket ankara  dokuma etiket ankara baskes etiket ankara pvc etiket ankara pvc etiket ankara pirinç etiket ankara  paslanmaz etiket ankara opak etiket ankara iş güvenliği levhaları ankara gümüş yaldız etiket ankara serigrafi baskı ankara folyo kesim ankara folyo kesim ankara taş baskı ankara braille alfabesi levhası ankara kare kodlu etiket ankara  görme engelliler için etiket ankara görme engelliler için etiket ankara grafik tasarım ankara fotoğraf çekimi ankara web tasarım ankara kurumsal kimlik ankara video çekimi ankara seo ankara seo ankara  düğün fotoğrafçısı