>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

= ( 0 )

FOTOĞRAFÇILIK ÇEŞİTLERİ

Fotoğrafçılık yıllar içinde büyük bir hızla teknolojik gelişmelere uğramıştır. Bu gelişmelerle beraber gazeteler, dergiler , online yayın, kitap, ve bir çok kullanım alanına kaliteli fotoğraf ihtiyacı duyulmaktadır. Kaliteli ekipmanlara ve iyi bir göze sahipseniz bu alanda kazanç sağlayabilrsiniz ancak bunlara başlamadan önce fotoğrafçılık çeşitleri hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Su altı fotoğrafçısı ile ürün tanıtım fotoğrafçısı arasındaki farkı tahmin edebiliyorsunuzdur.
Fotojurnalizm: Fotojurnalizm güncel olayları fotoğraf yoluyla anlatmaktadır.
Reklam Fotoğrafçılığı: Bu alan ürünlerin üzerinde oluşturulan etkiyle satış oranını artıran ve tanıtımını yapan fotoğçılıktır. 333 studio 2012′ den bu güne profesyonel ekibi ile reklam fotoğrafçılığın’ da büyük adımlar atmıştır.
Düğün Fotoğrafçılığı:  Düğün fotoğrafçılığı çiftlerin bu en özel gününde onların en güzel anlarını ölümsüzleştirme sanatıdır. Çiftler düğün günündeki heyecan ve mutluluk ile bir çok özel anı kaçırırlar ve dikkat edemezler. Bu anlarda düğün fotoğrafçısı en güzel anları kaydeder. Düğün fotoğrafçısı düğünün hazırlık aşamalarında çekimlere başlar ve sonuna kadar çekimlere devam eder. 333 studio ekibi düğün fotoğrafçılığında başarılı ve kaliteli albümlere, videolara aynı zamanda bütün bu çalışmalarının birleştirilmesinden en güzel düğün hikayelerine imza atmıştır.
Sualtı Fotoğrafçılığı:  Su altında fotoğraf çekmek için dalgıçlık brövesi, su altında kullanabileceğiniz dijital fotoğraf makinası’ na ihtiyacınız olacak. Bu alandaki fotoğrafçıların ortak özellikleri su altı fotoğrafları çekmeye başladıkları zaman iyi bir su altı dalgıçı ancak amatör bir fotoğrafçı olmalarıdır.
Yemek Fotoğrafçılığı: Bu alan reklam fotoğrafçılığına en yakın alandır yemek fotoğrafları çekmek çok özel ve ince bir göz istemektedir. Soğuk bir yemekse soğuk ortam sıcak bir yemek ise çıkan buharına kadar bütün detayları en ince noktasına kadar düşünmek ve çok iyi bir ışık bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Bu alanda tecrübe kazanarak Reklam fotoğrafçılığına geçiş yapmak mümkündür.
Hayvan Fotoğrafları: Hayvan fotoğrafları reklam dünyasında oldukça fazla sayıda talibi olan fotoğraflardır.
Portre Fotoğrafçılığı: Portre fotoğrafı bireyin kimliğini, karekterini, kişiliğini, duygularını ifade eden bir özelliğe sahiptir.Portre fotoğraf bir insanın bir anlık duygu ve düşüncülerini ya da hayatının bir anlatım şeklidir.
Belgesel Fotoğrafçılığı: Belgesel fotoğrafçılığı Amerika ve Avrupa’da oldukça gelişen ve ülkemizde de son on yıldır tercih edilen bir tarz. Belgesel fotoğrafçılığın özü, anlara müdahale edilmeden, yaşanan anları, duyguları, heyecanları olduğu gibi yakalamayı amaçlamasıdır.
Manzara Fotoğrafçılığı: Manzara fotoğrafı veya doğa fotoğrafı çekmek her her amatör veya profesyonel vazgeçilmez bir durumdur. Fotoğraf makinasını elimize aldığımız zaman çoğunlukla içsel bir güdüyle manzara fotoğrafı’ na yöneliriz. Işık bilgisi, pozlandırma, tonlama, enstantane, seçilecek objektif ve diğer ayarlar hakkında yeterli bilgisi olmayanların mükemmel bir fotoğraf çekmesi çok zordur.
Doğum ve bebek fotoğrafçılığı: Çiftlerin hayatlarının birbirine çok daha sıkıca bağlanmasına sebep olan en güzel şey çocuklar ve bebekledir.Bebek annenin kucağına verilirken, orada ilk karşılaşmaları çekilir ve bu an çok önemlidir. Diğer anlar ise doğumdam sonra bebeği muayeneye götürme anları ilk anlar kısacası özel olan bütün anları dikkatle ve titizlikle çekmek gerekmektedir. Bebek fotoğrafçılığında dikkat ve temizlik herşeyden önce gelir.