>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

= ( 0 )

FOTOĞRAFÇILIĞA ADIM ADIM BAŞLAMAK

Bir çoğumuzun hayatına dahil olan dijital fotoğraf makinaları hayatı ölümsüzleştirmemizde,  her kareyi anında görüntülemekte ve sürekli fotoğraf çekebilmemiz konusunda bize çok faydalı oldu.  Fakat makinaların hakkını vererek kullanan insan sayısı gittikçe azaldı. Fotoğrafçılığın, ‘kalite ve yüksek fiyatlı bir makine alıp deklanşöre basmak’ a dönüştüğü günlerdeyiz.
Günümüzde her ne kadar yüksek kaliteli fotoğraf makinaları üretilsede istediğimiz kareleri yakalamakta zorlanıyoruz. Bazı adımlar atarak fotoğraf çekimi kalitenizi artırabilirsiniz. İlk olarak bir dSLR veya değişebilir lensli bir fotoğraf makinası satın alın.Compact makinalar  çoğu işlemi sizin yerinize yapar. Bu tarz makinalarda enstantane, beyaz ayarı, diyafram, pozlandırma, örtücü ayarı iso gibi değerlerle ışığı yönetmeyi öğrenebilirsiniz. Makinanın kullanım klavuzunu detaylıca ve araştırarak okumanız tecrübe katacaktır. Temel adımları attıktan sonra 2 haftalık kurs veya bir fotoğraf sanatçısıyla beraber çekim yapmanız sizin çok daha kaliteli fotoğraf çekmenizde etkili olacaktır. Güzel ve etkileyici fotoğraf çekmek için illede de fotoğrafçı olmanız gerekmiyor. Görmenin ve bakmanın arasındaki farkı algılamanız yeterli olacaktır. Gözünüzün gördüğü şeylere doğru bakıp güzel bir ruhla karelere dönüştürme çabası kaliteli ve etklieyici kareler ortaya çıkartacaktır. Başarılı ve kaliteli fotoğraf çekme inancıyla yola çıkmanızda en büyük etkenlerden biridir.