>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

= ( 0 )

Evliliğe Ne Kadar Hazırsınız?

Evlenmek istiyorsunuz ama acaba evlenmeye hazır mısınız ? Evlilik hazırlıkları, düğün telaşı, balayı derken kendinize sorumluluklarla dolu yeni bir hayat kuruyorsunuz. Siz ya da eşiniz bu sorumlulukları almaya ve beraber paylaşmaya hazır mı?

Eğer hazırsanız sorun yok hazır değilseniz evlilik çocukken oynadığımız evcilik oyunlarından çok farklı olduğu için sorunlar yaşarsınız.

Hazır olup olmadığınızı anlamak için kendinize de müstakbel hayat arkadaşınıza da sormanız ve samimi olarak cevaplamanız gereken sorular var. Bu soruları ve kafanızdaki endişeleri evlilik danışmanıyla da paylaşabilirsiniz.

Örneğin müstakbel eşiniz evlenmeyi gerçekten istediğiniz bir kişi mi yoksa fiziki ve kariyer olarak beğenmenize rağmen davranışlarından hoşlanmadığınız “Evlenince hoşlanırım” diye düşündüğünüz bir kişi mi ? Cevaplamanız gereken bir diğer soru baba evinde rahatsızolduğunuz için mi evliliği aceleye getiriyorsunuz eğer evliliği aceleye getirmenizin en önemli sebebi baba evinden ayrılmaksa evlenmeyin ayrı bir ev tutun çünkü evliliğin sorumluluklarını yerine getirmeye henüz hazır değilsiniz.

Yukarıdaki sorular dışında daha bir çok soruya samimi yanıtlar vermeniz halinde ve bunu profesyonel bir evlilik gözetmeni eşliğinde yapmanız durumunda evliliğe ne kadar hazır olduğunuzu anlayacak mutlu başlayan bu hayal kırık bir şekilde noktalanmayacak