>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

= ( 0 )

En Özel Gününüzü Fotoğraflarınızla Ölümsüzleştirin!

Beyaz atlı prens ile  prenseslerin düşlediği prensesler evliliğe hazırlanırken en çok önemsedikleri noktalardan biri bu düğünün ölümsüz olması bunu da sağlayan fotoğraf ve videolardır.

Sadece fotoğraf ve video çekimi değil çeşitli kurgularla hazırlanmış olan düğün videosu ile aynı şekilde iç ve dış mekanlarda çekilen fotoğraflardan oluşan fotoğraf albümü de bir ömür boyu sürecek çocuklara hatta torunlara gösterilecek ve her gösterildiğinde de ilk anki mutluluğun yaşanılacağı materyallerdir.
Bu iş için de profesyonel olarak çalışan video ve fotoğraf çekimi yapan kişilere ihtiyaç vardır.
Birçok gelin ve damadın en sevmediği işlerden biri poz vermek olsa gerek  fakat fotoğraf makinesi ve kamerasıyla adeta sanat yaratan fotoğrafçılar ve kameramanlar sayesinde bu işlem sıkıcı bir görev salma işi olmaktan çıkar doğal ve spontane çekimlerle bile yıllarca göz önünden ayrılmayacak baş ucu fotoğraf ve videolara dönüşürler.
Fotoğrafçının işini bilmesinin yanı sıra sizin ne tarz fotoğraflardan hoşlandığınızı da anlaması masal gibi düğününüzün masal gibi fotoğraflarla  süslenmesi anlamına gelir.
Fotoğraf çekimine gitmeden önce ayna önünde alıştırma yaparsanız bu fotoğrafçının işini de kolaylaştıracak ve sizin fotoğrafçıda poz verirken sıkıntılı saatler geçirmenizi önleyecektir.
Ayrıca fotoğraf çekilirken kendinizi fotoğrafçınızın ellerine bırakmanızda da fayda var. Fotoğrafçının “sola”, “sağa”, “yukarı”, “aşağı” “gelini öp” “gelin önünde diz çök” vb komutlarında itiraz etmezseniz elinize fotoğrafları aldığınızda son derece güzel fotoğraflarla karşılaşabilirsiniz.
Ayrıca bazı kişiler bazı profillerden kötü fotoğraflar vermektedir. Gerçi fotoğrafçı birkaç çekimden sonra bunu anlayacak ve en iyi pozları çekmeye başlayacaktır ama eğer siz hangi profilden nasıl fotoğraflar vereceğinizi biliyorsanız bunu da fotoğrafçınızla paylaşmanız halinde fotoğraf çekimleri daha kısa sürede tamamlanacaktır.
Eğer kalitesinden emin olduğunuz ve bildiğiniz bir fotoğrafçınız yoksa bu konuda çok fotoğrafçı dolaşın. Çünkü hayatta bir kez evleniyorsunuz ve fotoğraflarınızın  hatalı çıkması geri dönüşü olmayan bir durumdur.