>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

= ( 0 )

Düğün Yemeğiniz Nereden?

Günümüz koşullarında sadeleşse de özellikle kır ve köy düğünlerinde halen yaşatılan bir gelenektir. Çift düğün yerine sadece nikah yapmış olsa bile nikaha katılan ve çift için özel anlamı olan kişileri nikah sonrası yemeğe götürmesi de düğün yemeği olarak adlandırılabilir.

Özel günlerinde özel menüler hazırlatarak düğüne katılan misafirlerinin damaklarına da hitap etmek isteyen düğün sahipleri organizasyon firmalarına baş vurarak ya da düğünün yapılacağı yerin mutfak sorumlusuyla konuşarak bu özel menüyü beraber hazırlayabileceği gibi düğünler için hazırlanmış yemek konseptini de damaklara sunabilirler.

Bazı durumlarda çiftler düğün yemeğini farklı bir yerde hazırlatıp düğünün yapılacağı mekanlara da getirtebilir.

Düğünde gelin ile damat göze, düğün müzikleri kulağa, düğün yemekleri ise damağa hitap ettiği için son dakikaya bırakılmaması ve önceden hazırlanması gereken konulardan biridir.