>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

= ( 0 )

Düğün Mekanınıza Uygun Gelinlik Seçmek

Düğün Mekanınıza Uygun Gelinlik Seçmek

Hayatınızın en mutlu gününde, doğru tercihlerle şık bir hava yaratmak; ilerde bu günü hatırladığınızda sizi daha da mutlu edecektir. Bu sebepledir ki ince eleyip sık dokumak yararınıza olacaktır. Tüm ayrıntıları liste halinde notlarla belirtmek ve bunları belli zamanlara yaymak fayda sağlar. Böylece zaman sıkışıklığı yaşamazsınız. Bu yazımızda da düğün mekanınıza uygun kıyafet seçiminden bahsedeceğiz.

KIR DÜĞÜNÜ

Pek çok düğün mekanına göre daha ferah ve enerjik bir havası olan kır düğünlerinde sizden resmi bir hava beklenmez. Bu sebepledir ki enerjinizi yansıtan bir saç, makyaj ve gelinlik ile bu havaya siz de ortak olabilirsiniz. Yeşilin ve geniş ortamın içinde daha huzurlu hissedeceksiniz.

SOSYAL TESİSLERDE DÜĞÜN

İsminden de anlaşılacağı üzere, sosyal tesis dediğimiz zaman aklımıza pek çok aktivite ve ortam gelir. Bu karmaşıklık içerisinde sadelikten ödün vermeyin. Samimiyet ön koşulunuz olmalı ve zerafetinizi ortaya çıkaran bir gelinlik, damatlık seçiminiz olmalıdır. Ayrıntılara çok takılmayın.

TARİHİ MEKANDA DÜĞÜN

Her tarihi mekanın kendisine has bir yapısı ve havası vardır. Siz de böyle bir ortamın parçası olmalısınız. Her ayrıntınızda uyum sağlamalı ve o enerjiyi yansıtmalısınız. Kesinlikle rahat hareket edin. Gelinlik seçiminizde vintage gelinlikler seçebilirsiniz.

OTEL DÜĞÜNÜ

Bir otel düğününde kesinlikle her ayrıntıyı ince planlamalı ve bu ayrıntılarla göz kamaştırmalısınız. Kabarık bir etek ve bol işlemeli kumaşlar tercihleriniz arasında yer almalı.