>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

Düğün için Dış Çekim Mekanları

Geçmiş dönemlerde düğün için çiftler fotoğraf çekimi yapmak istedikleri zaman için genellikle stüdyoları tercih ederlerdi. Bunun sonrasına ise ortaya neredeyse birbirinin aynısı fotoğraf çekimleri çıkardı. Ancak şimdilerde bu durumda değişmeler meydana gelmeye başladı. Çiftler düğünleri öncesinde dış çekim yapmak için yalnızca bulundukları şehirdeki en güzel mekanları tercih etmiyorlar. Bunun yerine yurtdışındaki en güzel yerlere giderek düğün öncesinde dış çekim yaptırıyorlar. Ancak insanların bu konuda yanıldıkları en büyük şeylerin başında, düğün için dış çekim yapılacağı zaman mutlaka tarihi bir yerde çekimlerin yapılması gerektiği gibi bir düşünce geliyor. Halbuki çiftlerin dış çekim için mekan arayışına girdikleri zaman öncelikli olarak kendilerini en rahat hissedecekleri ve onlar için özel olan mekanları ön plana çıkarmaları geliyor.

Özellikle de ilk defa evlenme teklifi edilen mekanda yapılacak olan dış çekimler, çiftlerin çok daha fazla keyif almalarına da yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra dış mekan çekimleri yapılırken mümkün olduğu kadar yalnız ve sakin yerlerin seçilmesi gerekiyor. Çünkü bilindiği gibi yapılacak olan çekimler uzun sürecek ve çevrede çok fazla insan olması demek çiftin poz vermesini zorlaştıracaktır. Poz vermekten hoşlanmayan çiftlerin kalabalık bir ortamda olması, kişilerin çok daha zorlanmasına ve gergin bir halde poz vermesine neden olacaktır. Bunun yerine mümkün olduğu kadar sakin mekanların seçilmesi, hem fotoğrafçı hem de çiftler açısından en uygunu olacaktır.

Gerek çiftler gerekse fotoğrafçılar, dış çekim yapılmadan önce çekim mekanı ile alakalı yeterli bir şekilde bilgi sahibi olması gerekmektedir. Çünkü bazı yerlerde çekim yaparken ücret ödenmesi gerekmezken bazı yerlerde son dönemlerde fotoğraf çekimleri için fiyat ve randevu istenmektedir. Özellikle de İstanbul içerisindeki tarihi ve doğal güzelliklere sahip olan yerlerde dış mekan çekimleri yapmak isteyen çiftlerin sayısı oldukça fazla. Böyle olunca çiftlerin kalabalık bir şekilde mekanda sıraya girmesi yerine alınacak olan randevu sayesinde çiftler sorunsuz ve rahatça istedikleri mekana giriş yaparak mümkün olan en güzel ve doğal halleri ile objektifin karşısına geçerler. Bunun sonrasında da ortaya birbirinden güzel fotoğraflar çıkmış olur.