>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

DÜĞÜN HAZIRLIKLARI

Düğün hazırlıkları yapan çiftler, işi profesyonel olarak bu konuda çalışan organizasyon firmalarına verseler de kendileri de bu işle ilgilenseler kağıdı kalemi eline alarak düğünün hazırlık aşamasını planlamalılar.
Bu yazıda bu hazırlıkların fiyatlarına değinilmeyerek sadece hazırlıkların aşamalarına değinilecektir.
Çünkü fiyatlar yazıyı okuyan çiftlerin bulundukları yere göre değişmekle birlikte aşamalar Türkiye’nin hatta dünyanın neresinde olursa olsun kültürlere göre olacak ufak değişiklikler dışında değişiklik göstermemektedir.

Düğün masrafları önemli bir yer tutacağı için işe düğün için ayırabileceğiniz tutarı belirlemekle başlayın. Bu şekilde düğün esnasında ekstra masraflar ve tatsız sürprizlerle uğraşmak zorunda kalmazsınız.
İster belediyelerin nikah sarayında sade bir nikah kıyın ister kır düğünü yapılacak mekanda düğün yapın ister 5 yıldızlı bir otelde masallar gibi bir düğün yapın isterseniz sokak arasındaki bir düğün salonu tutun eğer tarihi başkalarının değil kendi evlenmek istediğiniz zamana göre almak istiyorsanız bu hazırlıklara yaklaşık 1 yıl önceden başlayın.

Yapılacak ilk aşama bağlı bulunulan belediyeden gün almaktır.  Belediyenin evlendirme daireleri  müstakbel eşiniz ve sizden sağlık raporu isteyecek ve raporda evlenmeye engel bir durumunuz gözükmüyorsa sizlere evlenmek için gün verecektir.

Düğününüz için gün aldıktan yani rezervasyon yaptırdıktan sonra yapılması gerekenleri unutmamak için bir ajanda edinin ve düğün gününüze kadar yapılması gerekenleri o ajandanıza not edin.
Ajandanıza not edeceğiniz kalemler arasında kına kıyafeti, kına araç gereçleri,  gelinlik, damatlık, nikah şekeri, düğün davetiyesi, damat traşı ve gelin başı için kuaför, eğer dans etmeyi fazla bilmiyorsanız dans kursları  gibi genel konuları ajandanıza girin.

Ayrıca seçeceğiniz balayı mekanı ve yerini de aynı düğün rezervasyonunda olduğu gibi 1 sene önceden belirleyerek rezervasyon yaptırın bunu da ajandanıza kaydedin.
Ajandanıza kaydettiğiniz kalemlerle ilgilenmek için  müstakbel eşinizle görev bölümü yaparak işleri paylaşın çünkü düğünden sonra eşinizle hayatı paylaşacaksınız  buna düğün hazırlıklarını paylaşarak başlayabilirsiniz.