>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

Düğün Fotoğrafçısı

Düğün Fotoğrafçısı

 

Evliliğe karar veren çiftler, düğünden uzun bir süre öncesinde çeşitli araştırmalar yapmaya başlarlar. Böylece ilk olarak kafalarında bir fikir edinir ve sonrasında da var olan bütçelerine en uygun seçenekler arasından seçimlerini yaparak düğünlerini organize ederler. Ancak çoğu zaman yapılan bu organizasyon esnasında profesyonel fotoğraf çekimini es geçerler. Son dönemlerde düğün fotoğrafçılarının hiç olmadığı kadar ön plana çıkmaya başlaması ile birlikte artık çiftler düğün fotoğrafçısı araştırmalarına ne zaman başlamaları gerektiğini bilemiyorlar. Kaliteli bir fotoğrafçı seçimi için araştırma yapmak isteyen çiftlerin buna düğünden en az 4 5 ay önce başlaması gerekiyor. Çünkü pek çok fotoğrafçı düğün fotoğraf çekimi için 3 aylık programlar yapıyorlar. Eğer ki çok bilinen bir fotoğrafçıdan randevu alınmak isteniyorsa, en az 6 ay öncesinden randevu alınmalı.

 

Pek çok çift düğün tarihi kesinleşmediği için düğün fotoğrafçısı seçimini en sona bırakmak istiyor. Fakat özellikle de düğün sezonu denilen dönemde kaliteli ve deneyimli fotoğrafçılardan randevu almak neredeyse imkansız hale gelecektir. Üstelik yapılacak profesyonel fotoğraf çekimi düşünülenden çok daha yüksek ücretler sonrasında yapılacaktır. Bunu engellemek adına düğün tarihinin mümkün olan en erken tarihte belirlenmesi ve sonrasında da fotoğrafçı seçimi yapılması gerekiyor. Düğün fotoğrafçılarının sayısında meydana gelen artış sonrasında ise artık çiftlerin kendilerini seçmek isteyen fotoğrafçılar birçok farklı avantajı çiftlerin kullanımına sunuyor.

 

Bunlardan ilki erken rezervasyon imkanı. Çiftler belirli dönemlerde yapacakları profesyonel fotoğraf çekimi rezervasyonlarını oldukça uygun fiyatlara gerçekleştirebileceklerdir. Bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise bu çekimin neleri kapsadığı. Özellikle dış çekim fotoğraf ile birlikte düğün hikayesi gibi bir konsept fotoğrafı çektirmek isteyen çiftlerin, bunu mutlaka düğün fotoğrafçısı ile paylaşması gerekiyor. Çünkü böylesi bir durumda fotoğrafçının iki farklı günde çekim işlemlerini gerçekleştirmesi gerekiyor. Bu da kampanya dahilinde yer almayan bir durum olacaktır. Randevu alındıktan sonra çekim günü yaklaşırken düğün fotoğrafçısı ile mutlaka iletişime geçilmesi gerekiyor. Böylece çekim ile alakalı hiçbir sorun yaşanmayacak ve çiftler fotoğraf çekimi öncesinde ya da esnasında hiçbir sorunla karşılaşmamış olacaktır.