>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

Düğün Fotoğraf Çekimi

Düğün Fotoğraf Çekimi

Düğün öncesinde fotoğraf çekimi konusunda kafasında soru işareti olan çiftlerin büyük bir kısmı işe neden başlaması gerektiğini bilemiyorlar. Bunun sonrasında ise ortaya çiftlerin asla istemedikleri tarzda çekimler çıkmış oluyor. Bunu engellemek adına yapılması gereken şeylerin başında, nasıl bir fotoğraf çekimi yapmak istediklerini belirlemeleri ve daha sonrasında profesyonel düğün fotoğraf çekimi için fotoğrafçı arayışına girmeleri geliyor. Klasik tarzdaki fotoğrafları tercih etmek istemeyen bu konuda neler yapması gerektiğini bilmeyen çiftler, artık düğün fotoğraf çekimi konusunda tahmin ettiklerinden çok daha fazla çeşidi bulabiliyor. Özellikle de son dönemlerde yepyeni bir fotoğraf çekim trendi ortaya çıktı. Trash The Dress olarak adlandırılan bu fotoğraflar genel olarak bilinenin aksine düğünden sonra çekilen fotoğrafların bir diğer adı.

Bu konudaki düğün fotoğraf çekimi seçenekleri ise tahmin edilenden çok daha fazla. Ancak özellikle de genç çiftlerin en fazla tercih ettiği Trash The Dress ise sualtında yapılanları. Düğünden sonra çiftlerin düğünde giydikleri kıyafetleri ile katıldıkları bu çekimde özel bir ekip kişilere eşlik ediyor. Suda olmayı seven ancak sualtı yerine üstünde olmayı tercih eden çiftler ise sahil kenarında bu tarz bir çekim yaptırabilirler. Böylesi bir fotoğraf konseptini tercih eden çiftler, yapılacak profesyonel düğün fotoğraf çekimi sonrasında kendini daha öncesinde olmadığı kadar eğlenceli hissetmeye başlayacak. Bembeyaz gelinlikle masmavi gökyüzünün birleştiği fotoğraflar, şimdilerde en fazla tercih edilen konseptler arasındaki yerini almış oldu.

Düğün sonrasında çekilen klasik aile fotoğraflarının konseptlerini profesyonel düğün fotoğraf çekimi ile diledikleri gibi değiştirebilirler. Bunun için öncelikli olarak çift nerede olmak istediğini belirlemeli. Genellikle kapalı alanda çekilen fotoğrafların aksine artık çiftler açık alanlarda yakınları ile birlikte düğün fotoğrafı çekimi yapılabiliyor. Genel olarak aile büyükleri ile çekilen fotoğrafların yanı sıra çiftler arkadaşları ile diledikleri her yerde düğün sonrası da

düğün fotoğraf çekimi

yaptırabilir. Bu çekimlerde dikkat edilmesi gereken en büyük ayrıntı ise gelinin makyajı. Geline yapılacak suya dayanıklı makyaj sayesinde gelin düğün sonrasında bile her zamanki gibi güzelliği ile göz kamaştırmaya devam etmiş olacak ve ortaya istenilen pozlar çıkacak. Düğün fotoğraf çekimi konusunda daha fazla bilgiye blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz.