>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

Doğru Gelinlik ve Damatlık Nasıl Seçilir?

En mutlu gününde sevdikleri ile beraber zaman geçirmek isteyen çiftlerin bunun için yaptıkları organizasyonlardan en önemlisi hiç şüphesiz ki düğün. Uzun bir süre öncesinden yapılan araştırmalar ve seçimler sonrasında çift ve tüm sevdikleri tek bir yerde buluşarak beraberliklerini kutlarlar. Böylesine mutlu bir günden en güzel ve en şık olacak kişiler tabi ki gelin ve damat. Ancak yapılan yanlış seçimler sonrasında çiftler bu mutlu günlerinde ne yazık ki kendilerine hiç uymayan gelinlik ve damatlıklar ile uzun bir süre boyunca vakitlerini geçirmek zorunda kalırlar. Bu durumu engellemek ve çiftlerin kendilerine uygun parçaları seçmek içinse yapılması gereken bazı şeyler bulunuyor. Bunlar dikkatlice incelendiği ve yapıldığı takdirde gelin ve damat giydikleri kıyafetler ile istedikleri kadar uzun vakit geçirebilirler.

Çiftlerin gelinlik ve damatlık seçerken dikkat etmeleri gereken şeylerin başında, bunların kendilerine uyumu geliyor. Özellikle de gelinlik seçerken marka ya da modelden çok vücuda uygunluğa dikkat etmek gerekiyor. Şimdilerde binlerce farklı gelinlik modelleri olsa da bu modellerin tamamı her geline uymayacaktır. Biraz dar ya da bol olması önemli değil dense de aslında bu durum tahmin edilenden çok daha önemlidir. Çünkü gelinliğin dar olması demek hareketlerin aşırı kısıtlanacağına, bol olması demekse yürürken ya da otururken çeşitli sorunlarla karşılaşılabileceği anlamına gelmektedir. Düğüne ve gelinin tarzına uygun olacak gelinlikler, her zaman kişileri çok daha şık ve düğünlerine uygun bir hale getirmiş olacaktır.

İnsanların bazıları çok fazla önemsemese de gelinlik ve damatlık mutlaka uyum içinde olmalıdır. Erkekler damatlıkları genel olarak takım elbise olarak görürler. Ancak son dönemlerde hazırlanan damatlıklar da gösteriyor ki erkek modası tahmin edilenden çok daha hızlı ilerliyor ve böylece damatlar da bu özel günlerinde diledikleri şıklığı yakalıyor. Bu özel günde klasik bir takım elbise yerine smokin ya da özenli bir şekilde dikildiği her halinden belli olan parçaların seçilmesi gerekiyor. Giyilecek damatlığın mendili ya da yakasına koyulacak ufak çiçekteki detayların gelinlik ile uyması büyük bir önem taşıyor. Böylece çiftler en mutlu günlerinde çok daha şık bir görüntüye ulaşmış olacaklar.