>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

= ( 0 )

BEYAZ AYARI

Her ışık kaynağının duyarlı yüzey üzerindeki etkisi farklıdır. Analog formatta filmler gün ışığına hassasiyet referans alınarak üretilir. Bu nedenle gün ışığı dışındaki ışık kaynakları fotografta renk bozulmalarına yol açar: Tungsten ışık fotografta turuncu etki bırakırken, fluorescent mavi etki bırakır, kapalı havada ise gri bir renk fotografa hakim olur.

Bu durum analog formatta düzeltici filtreler (80A, 80B, 80C) kullanılarak olumsuz renk etkileri giderilir.

Dijital formatta da sensörler gün ışığına uyumlu olarak üretilir, ancak bu formatta renk filtrelerle değil dijital olarak düzeltilir. Bu fonksiyon, beyaz ayarı olarak adlandırılır.

Fotograf  makinasının beyaz ayarı (WB) menüsünden ortama uygun renk seçeneği belirlendiğinde, makina işlemcisi sensörden gelen görüntüyü menüde seçilen renk seçeneğine göre işler.

Bugün dijital fotograf makinalarının genellikle 8 beyaz ayarı olur:

Auto

Gün ışığı

Bulutlu Hava

Gölge

Tungsten

Fluorescent

Flaş

Özel Ayar (custom): 

asansör etiketi ankara metal etiket ankara uv baskı ankara ankara sosyal medya ajansı tabela ankara ankara araç giydirme alüminyum kutu harf ankara bayrak ve flama kapı isimliği ankara dijital baskı ankara  totem ankara  lateks baskı ankara asit indirme etiket folyo etiket rezopal etiket endüstriyel etiket  Uyarı ve İkaz Etiketleri Ankara Uv Baskı Etiket Ankara mimari yönlendirme ankara branda baskı ankara vinil germe tabela ankara  inşaat tabelası ankara dekota foreks tabela ankara pleksi etiket ankara  dokuma etiket ankara baskes etiket ankara pvc etiket ankara pvc etiket ankara pirinç etiket ankara  paslanmaz etiket ankara opak etiket ankara iş güvenliği levhaları ankara gümüş yaldız etiket ankara serigrafi baskı ankara folyo kesim ankara folyo kesim ankara taş baskı ankara braille alfabesi levhası ankara kare kodlu etiket ankara  görme engelliler için etiket ankara görme engelliler için etiket ankara grafik tasarım ankara fotoğraf çekimi ankara web tasarım ankara kurumsal kimlik ankara video çekimi ankara seo ankara seo ankara  düğün fotoğrafçısı