>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

= ( 0 )

Amerika’da Düğün Sektörüne 70 Milyar Dolar Harcanıyor

Amerika’da Düğün Sektörüne 70 Milyar Dolar Harcanıyor

Yapılan istatistiklere göre Amerika’da her yıl 4 milyon altı yüz bin kişi evleniyor. Bu rakamı güne vurduğumuzda ise günde 6200 düğün yapılıyor. Yapılan araştırmalara göre her yıl düğün sektöründe 70 milyar dolardan fazla para harcanıyor.
Düğün planlamasını yapanlar seçilen mekanlar dolduğu için ya yeni mekanlara yöneliyor ya da dolu olan mekanlarda yer bulabilmek için 1 yıldan fazla zaman beklemek zorunda kalıyor.
Amerika’da gelinlerin çoğu cumartesi akşamları evlenmek istiyor. Bu da yerlerin dolu olmasına sebep olduğu için planlama süreci tahmin edilenden daha uzun sürebiliyor.
Yapılan bir hesaplamaya göre düğün maliyeti 27 bin doları buluyor. Amerika’da iyi bir araba fiyatının bu rakamın altında olduğu düşünüldüğünde Amerikalılar iyi bir araba fiyatından fazla bir para ödeyerek evleniyorlar. 27 bin doların en az yarısı mekan kirası ve akşam yemeği için harcanıyor.
Amerikan geleneklerine göre düğünün maliyetini gelinin ailesi üstlenmesine rağmen günümüzde hem daha geç yapılan evlilikler hem de düğün masraflarının artmış olması harcamaların gelin ile damat tarafından ortaklaşa yapılmasına neden oluyor.
Geniş ailelere sahip olan çiçeği burnunda çiftlerde maliyet ortalamanın üzerinde çıkıyor. Bu durum bazen nişanlı çiftlerin nişanları atmasına bazen de evlendirme dairelerinde daha sade bir nikah töreni yapmasına zemin hazırlıyor.

asansör etiketi ankara metal etiket ankara uv baskı ankara ankara sosyal medya ajansı tabela ankara ankara araç giydirme alüminyum kutu harf ankara bayrak ve flama kapı isimliği ankara dijital baskı ankara  totem ankara  lateks baskı ankara asit indirme etiket folyo etiket rezopal etiket endüstriyel etiket  Uyarı ve İkaz Etiketleri Ankara Uv Baskı Etiket Ankara mimari yönlendirme ankara branda baskı ankara vinil germe tabela ankara  inşaat tabelası ankara dekota foreks tabela ankara pleksi etiket ankara  dokuma etiket ankara baskes etiket ankara pvc etiket ankara pvc etiket ankara pirinç etiket ankara  paslanmaz etiket ankara opak etiket ankara iş güvenliği levhaları ankara gümüş yaldız etiket ankara serigrafi baskı ankara folyo kesim ankara folyo kesim ankara taş baskı ankara braille alfabesi levhası ankara kare kodlu etiket ankara  görme engelliler için etiket ankara görme engelliler için etiket ankara grafik tasarım ankara fotoğraf çekimi ankara web tasarım ankara kurumsal kimlik ankara video çekimi ankara seo ankara seo ankara  düğün fotoğrafçısı