>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

333′ TE NERDEN ÇIKTI ?

THREEHUNDRED THIRTY THREE = PEYNİRR

İngilizcede üçyüzotuzüç denildiği zaman peynir denilmiş gibi bir gülümseme oluşur. İşte bizde bu noktadan yola çıkarak

” Mutluluğun Kodudur 333 “

sloganını bulundu.

AYRICA ;

333 studio, burada çalışan fotoğrafçıların piyasadaki birçok meslektaşı gibi bir çıraklık hikayesi yoktur.

333 studio, 2012 yılında bir araya gelmiş 3 mühendislik okuyan öğrencilerin kurdurğu bir oluşumdur. Bunun sonucunda ise mühendis disiplini ve çalışkanlığı ile düğün ve reklam fotoğrafçılığına yeni bir soluk getirmişlerdir. Kurucularımız Ankara’nın önde gelen fotoğraf stüdyolarında çalışmış ve bu stüdyoların eksikliklerinin farkında olarak kendi oluşumlarını kurmuşlardır. Bu sayede müşterilerine sunduğu hizmet tamamıyla memnuniyete dayalıdır.

Neden 333 ? Bu sorunun cevabını bizi tanıyanlar şöyle özetlediler “ siz üç kişisiniz ve herbirinizin ayrı ayrı üç yeteneği var.” Bizler fotoğraf makinalarımıza zaman makinası gözüyle bakan yenilikçi fotoğrafçılarız. Zaman makinaları gibi büyükte olmayan, bir çantaya sığan daha komplike cihazlarımız var. Bizler bakmakla görmenin farkına varıp fotoğraf adına sanatsal paylaşımlarda bulunan bir ekibiz. Takipteyseniz bu konuda nerede olduğumuz hakkında fikir sahibi olmuşsunuzdur.