>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

Kimiz Biz ?

333 studio’nun ve burada çalışan fotoğrafçıların,piyasadaki birçok meslektaşı gibi hikayesi yoktur. Yani burada çalışanlar küçük yaşlarda fotoğrafçı çırağı olarak işe başlayıp büyüdükten sonra kendi stüdyosunu açmamışlardır.

333 studio, 2012 yılında hayatın cilveleriyle bir şekilde bir araya gelmiş 3 mühendislik okuyan öğrencilerin kurdurğu bir oluşumdur. Bu 3 öğrenci hayatın zorluklarına göğüs germiş ve fotoğrafa olan ilgilerini hiç kimseye kulak asmayarak kendi işlerini yapmaya karar vermişlerdir. Bunun sonucunda ise tam bir mühendis zekası ve çalışkanlığı ile düğün ve reklam fotoğrafçılığına yeni bir soluk getirmişlerdir. Bir araya gelmeden önce Ankara’nın önde gelen birçok fotoğraf stüdyolarında çalışmış, hayatlarının her döneminde bu stüdyoların eksikliklerini ortadan kaldırmayı amaçlamışlardır. Fakat eski alışkanlıkları değiştirmeyi başaramamışlardır. Bu sayede müşterilerine sunduğu hizmet birçok firmadan daha özel ve tamamıyla memnuniyete dayalıdır.