>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

Engin & Zehra

Düğün Fotoğrafçıları

Günümüzde en fazla rağbet gören meslek dallarından bir tanesi içerisinde yer alan düğün fotoğrafçıları, bundan ötürü her geçen gün çok daha farklı şekillerdeki fotoğraf çekimlerini bünyelerinde barındırmaya özen gösteriyorlar. Bunun sonrasında da artık özellikle de yurtdışında oldukça büyük beğeni kazanmış pek çok farklı konsept, aynı anda ülkemizdeki fotoğrafçılar tarafından insanların beğenisine sunuluyor. Öyle ki geçmişte düğün ile alakalı profesyonel fotoğraf çekimi denildiği zaman insanların akıllarına stüdyoya gidilerek yapılan ve çoğu zaman saatler süren çekimler gelirdi. Bu çekimler eğer ki düğünden hemen önce yapılacaksa çiftler çok erkenden diğer tüm işlemleri hallederek fotoğrafçıya giderlerdi. Şimdilerde ise bu durum tamamen değişti. Çiftler artık istedikleri her an diledikleri çekimi yaptırabiliyorlar.

Düğün hikayesi tarzında profesyonel fotoğraf çekimi isteyen çiftlerin bu isteklerini yerine getirmek isteyen fotoğrafçı, sabahın erken saatlerinde gelinin evine giderek en iyi detayları fotoğraflamaya başlar. Üstelik bunu yaparken pek çok kişi fotoğrafçıdan rahatsız olmaktan çok onun sayesinde en gergin anlarında bile rahatlamış olur. Daha sonrasında kuaföre gidilir, gelinin evden alınması sonrasında ise ilk dans için çift düğünün yapılacağı alana getirilir. Fotoğraf çekimi konusunda anlaşılan süreler boyunca yapılan çekimler sonrasında ise çekmiş olduğu fotoğraflar arasından en güzellerini seçerek ortaya tam anlamıyla muhteşem bir düğün hikayesi albümü çıkartırlar. Bu tarz bir konsepti istemeyen kişiler ise genel olarak dış mekan fotoğraf çekimlerini tercih ediyor.

Dış mekan fotoğraf çekimlerinde ise ister bulunulan şehirdeki ister istenilen farklı bir şehirdeki istenilen yerlere gidilerek profesyonel fotoğraf çekimi yapılabilmektedir. Bu çekim düğünden çok önce yapıldığı için çiftler daha sonrasında tekrardan fotoğraf çekimi için vakit harcamazlar. Öncelikli olarak çekimin yapılacağı mekanın seçilmesi, ardından da genel olarak gelinlik ve damatlık giyilerek çekimlere başlanması gerekmektedir. Böylece düğün fotoğrafçıları çoğu zaman günün en güzel zamanlarında çiftin farklı pozlarını çekerler. Dış çekim yapılırken fotoğrafçıların en büyük istekleri çiftlerin doğal olması yönünde olmaktadır. Böylece çiftler poz vermek için kendilerini zorlamayacak, fotoğrafçılar da sürekli olarak direktif vermeden en güzel kareleri yakalamış olacaktır.