>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

Emre & Gülnur

Save The Date ile Düğününüzü Ölümsüzleştirin

Yurtdışındaki düğünlerde çiftlerin büyük bir çoğunluğu, düğünlerini çok daha eğlenceli bir hale getirmek adına farklı fikirleri ortaya koyuyorlar. Şimdilerde ise artık bu fikirler ülkemizde de kendine yer bulmayı başarıyor. Bunlardan bir tanesi hiç şüphesiz ki Save The Date. Bunun ne olduğunu bilemeyen kişiler ise çok pahalı ya da yapılmasının zor olduğunu düşünerek ne kadar isterlerse istesinler yaptırmak istemiyorlar. Aslında en basit tabiri ile Save The Date bir tür düğün davetiyesidir. Normalde düğün davetiyesi denildiği zaman insanların akıllarına ilk olarak gelen şeylerin başında, klasik ve oldukça pahalı davetiyeler geliyor. Ancak son dönemlerde bu durum ile birlikte özellikle de genç çiftlerin yapacakları düğünler tam da istedikleri gibi gerçekleşebiliyor.

Düğün fotoğrafçılığı

Çiftler Save The Date çekimleri için öncelikli olarak düğün fotoğrafçıları ile görüşerek nasıl bir mekanda çekim yapmaları gerektiğini kararlaştırıyorlar. Ancak bu tarz davetiyelerde yapılması gereken şeylerden bir tanesi ise düğünün yapılacağı konsepte uygun fotoğraf çekimi yapmak. Çünkü aynı davetiyelerde olduğu gibi Save The Date de gönderileceği kişilere aslında düğünün nasıl bir tarzda yapılacağının ipuçlarını verecektir. Bu davetiyelerin çekimleri genel olarak düğünden bir ya da bir buçuk ay öncesinden yapılmaktadır. Daha sonrasında fotoğrafların düzenlenmesi ve basım işlemleri gerçekleştirilir. Çiftler böylesine bir davetiye seçimi yapmak isterken çoğu zaman poz vermekten çekindikleri için bundan vazgeçerler.

Halbuki kaliteli bir düğün fotoğrafçısı ile çalışmanız sonrasında Save The Date çekimleri tahmin ettiğinizden çok daha eğlenceli bir şekilde tamamlanacaktır. Düğünün yapılacağı yere ve fotoğrafların çekileceği mekana karar verildikten sonra sıra fotoğraf çekimlerine gelir. Bu çekimler yapılırken çiftler ne kadar doğal olurlarsa, ortaya çıkacak sonuç bir o kadar güzel olacaktır. Normalde fotoğraf çekimi denildiği zaman insanların akıllarına gelinlik ya da damatlıkla yapılan çekimler gelse de bu durum Save The Date çekimleri için geçerli değil. Yani çiftler bu tarz bir davetiye için fotoğraf çekimi yaptırmak istedikleri zaman mümkün olduğu kadar doğal kıyafetler ile poz vermeliler. İsterlerse bu pozları eğlenceli detaylar ile de renklendirebilirler.