>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

DAVETİYENİZ

49 save date rsvp wedding invite cards DAVETİYENİZ

konsept davetiye

Düğün davetiyeniz konuklarınıza gönderdiğiniz, düğününüze dair saat, tarih ve düğün yerinin adresini içeren çeşitli kağıtlardan yapılmış bir gelenektir.

Düğün davetiyeniz ayrıca konuklarınıza düğünün kalitesi ve konsepti ile ilgili mesajlar verir. Düğünün konsepti ise sizleri yansıtmayı ihmal etmez.. İyi bir davetiye ile iyi olmayan davetiye arasında düğün salonunda yapılan düğünler ile konsept düğün ‘ün farkı gibi detaylar bulunur.

İşte tam burada, size matbaaların klasik davetiye kataloglarından kurtaracağımız bir fikir sunmak istiyoruz. Neden davetiyeniz düğününüzün aynası olmasın ? Düğün gününe özel düğününüz konseptini yansıtan bir davetiye konuklarınıza düğün heyecanını davetiyeyi eline aldığı zaman başlatmaz mı ?

Size özel tasarımlı davetiyenizde fotoğrafınız (Save The Date) çekiminden beğendiğiniz birkaç kare.. Sizin için seçilmiş özel font ve tipografi ile düğününüzün aynası olacak. İstediğiniz zarf seçeneği, istediğiniz boyut ve özel bıçaklı kesimlerle konsept düğününüzün konsept davetiyesi hazır.

Davetiyenize bir QR kodu ekleyerek düğün yerinin haritasını konuklarınızın akıllı telefonlarına anında yükleme fırsatı da verebilirsiniz. İsterseniz size özel tasarlayacağımız mobil uyumlu web sitesine QR kodu ile girilebilir. Online olarak katılım bilgilerini de alabilirsiniz.