>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

Çalışanlar

Aytaç GÜNER,küçük yaşta başladığı izcilikte kamplarda fotoğraf çekmeyi çok istemiş ve ailesini zorlayarak ilk fotoğraf makinasını aldırmıştır. Çektiği fotoğrafları diğer insanlarla paylaşarak beğeni toplamıştır. Yaptığı çok sayıdaki sosyal faaliyet fotoğrafa bakış açısını değiştirmiş ve fotoğraf sanatçısı olmaya karar vermiştir.

O güldürürken düşündürür, Bisiklet sürer, Adrenalin sever.

 

 

Cem KÖKSAL, paylaşmanın verdiği keyifi çok öncelerde farketmiş bunun içinde fotoğrafçılıkta ciddi anlamda yol katetmiştir. Fotoğrafa olan ilgisini lise yıllarında bir doğa yürüyüşünde farketmiş ve gizli olan arşivini arkadaşlarına ilk kez paylaşması ile marka halide gelmiştir.

O Sevecendir ve herşeyden keyif alır, Basketbol oynar, Ciddi şekilde kamera çeker.

 

 

Serkan TUNA, fotoğrafla üniversitede tanışmış fakat hiç hız kesmeden tüm internet alemindeki bilgileri hafızasına kazımıştır. Bu kadar kısa sürede kavraması onun hiç farkında olmadığı fotoğraf yeteneğini keşfetmesi sağlamıştır.

O herşeyden şikayet eder, Karakalem çizer, Bilgisayarda herşeyi yapabilir.