>

. Düğün Fotoğraflarında İddalıyız !

İddamızın nedeni 1.200.000 den fazla deklanşöre basmış olmaktan geliyor.

. Armut.com ‘a üye olduk.

. Hizmetlerimiz

Düğün, Düğün hikayesi, Düğün öyküsü, Düğün masalı, Tam gün hikayesi, Tüm gün hikayesi
Düğün fotoğrafçısı, Düğün fotoğrafçılığı, Dış çekim, Düğün albümü, Düğün hikayesi fiyatları, Düğün filmi, Düğün klibi, Düğün çekimi, Düğün davetiyesi, Save the date, Düğün fotoğraf çekimi, düğün albümü, gelin damat, Düğün fotoğrafçıları, Düğün fotoğrafçısı ankara, Düğün fotoğrafçısı fiyatları, Düğün fotoğrafları, Düğün fotoğrafı çekim teknikleri

'

ALBÜMÜNÜZ

dugunalbumu5 ALBÜMÜNÜZ

“Mutlu Müşterilerimiz” diye bir tabir var. Bizim çalıştığımız çiftlerimiz müşterilerimiz değil “Mutlu Arkadaşlarımız” oluyorlar. Düğün Fotoğrafçılığı yapıyoruz dolayısı ile çiftlerimizin en mutlu günlerine eşlik ediyoruz. Tüm çiftler aynı düğün albümü tasarımdan hoşlanmayabilir diye düşündük ve “Zevkler ve Renkler Tartışılmaz” sözünden yola çıkarak kişiye özel yapılan düğün albümü tasarımlarına, kişiye özel stil ekleyerek “Mutlu Arkadaşlarımız” sloganımızı “Daha da Mutlu Arkadaşlarımız” olarak değiştiriyoruz..

Basit ve Modern Tasarımlı

Düğün Albümü

Görüntülerin temiz ve basit görüntüler ve şekillerle sunulan yenilikçi olan en popüler düğün albümü tasarım tarzıdır. Hiçbir yabancı dikkat dağıtıcı nesne kullanılmayan bu tasarımda, görüntülerin kendileriyle bir hikayenin anlatılmaya çalışılır. Sayfalarda arka plan beyaz veya siyah olarak kullanılabilir, ince çizgiler kullanılabilir, fotoğraflar bir yana yaslanarak kullanılabilir. Fotoğraf sayısının az olması düğün albümü tasarımı daha da güzel hale getirmekle beraber, fotoğrafların boyutunun büyüyecek olması da göze daha hoş gelmesine neden olur. Fotoğraflara rütüş yapılmaz, sadece renk düzeltmesi ve kompozisyon düzeltmeleri yapılır.

spread03 ALBÜMÜNÜZ

Arka Plan Tasarımlı

Düğün Albümü

Yukarıdaki Temiz & Modern tarzı düğün albümü üzerine inşa edilen tasarımda, arka planda yarı saydam yada saydam olmayan fotoğraflar kullanılır. Tercihe bağlı olarak, arka tasarımında idareli ya da sık sık kullanılabilir. Fotoğraflara rütüş yapılmaz, sadece renk düzeltmesi ve kompozisyon düzeltmeleri yapılır.
spread08 ALBÜMÜNÜZ

Rütüşlü ve Renkli Tasarımlı

Düğün Albümü

Tasarım stili olarak daha renkli ve daha fazla hatların kullanıldığı düğün albümü tasarımdır. Düğün günündeki ayrıntıların daha fazla kullanılması, çerçeveler ve vektörlerle desteklenir.  Efekt kullanılarak göze daha çok hitap etmesi sağlanır. Doğal görüntülerden uzaklaşmış fotoğraflara da yer verilir. Tüm fotoğraflara rütüş işlemi uygulanır. Buna ek olarak kadraj düzeltme ve renk düzeltmeleri de yapılır.
spread07 ALBÜMÜNÜZ

Butik Tasarımlı

Düğün Albümü

Adından da anlaşılacağı gibi, bu düğün albümü tasarım stili genel tasarımı geliştirmek için süslemelerini ekler. Bu ince ya da cömert olabilir, ama genel amacı görüntüleri yayma olmadan ek tasarım öğeleri sağlamaktır. O temiz ve modern tarzı seviyorum, ama “daha” bir şey isteyenler için harika bir seçenek.

spread04 ALBÜMÜNÜZ

Düğün Albümü

nün fiyatlarını etkileyen unsurları öğrenmek için S.S.S Sayfamızı ziyaret edebilir, Albüm Kalitesi Neye Göre Değişiyor ?
Albüm Tasarım Süreci Nasıl İşliyor ? Başlıklarından bilgi alabilirsiniz.

 

post_google_news.xml